Zajęcia dla firm

Kursy języka angielskiego dla firm we Wrocławiu

 

Nasz cel

Kurs języka angielskiego dla firm we Wrocławiu – głównym celem naszej szkoły jest przede wszystkim komunikacja i swobodne posługiwanie się językiem we wszystkich sytuacjach życia codziennego oraz zawodowego . Podczas każdych zajęć w The Dream na każdym poziomie zaawansowania najwięcej czasu poświęcamy na praktykę –  naukę mówienia oraz sprawnej komunikacji. Oczywiście, podczas kursu ćwiczymy również angielską gramatykę, fonetykę, czytanie i pisanie tekstów oraz rozumienie ze słuchu, ale 80% każdych zajęć w The Dream to przede wszystkim praktyka.

 

Lektorzy

Naszymi lektorami są osoby młode i energiczne, ale już doświadczone w prowadzeniu zajęć, zarówno grupowych jak i tych indywidualnych. Oprócz polskich lektorów, zajęcia prowadzone są również przez native speakerów z USA i Australii, dzięki którym nauka przynosi jeszcze większe efekty w nauce. To, czy zajęcia mają być prowadzone przez native speakera czy lektora polskiego zależy do Państwa, w zależności od poziomu zaawansowania i potrzeb.

 

Lokalizacja

Kursy języka angielskiego dla firm we Wrocławiu prowadzimy w naszej siedzibie w centrum miasta przy ulicy Kazimierza Wielkiego 9/206 (budynek kina Nowe Horyzonty) lub z dojazdem do Państwa firmy.

 

Kurs języka angielskiego dla firm – kiedy można go rozpocząć?

Zajęcia można rozpocząć w każdym momencie, gdyż zapisy w naszej szkole trwają przez cały rok. Nie ustalamy minimalnej liczby uczniów, biorącej udział w kursie – prowadzimy kursy grupowe jaki i indywidualne. Dni i godziny oraz ilość zajęć w tygodniu zależy od Państwa. Nasi lektorzy są dyspozycyjni od godziny 8 do 20.

Materiały

Oprócz podstawowych materiałów dydaktycznych, nasi lektorzy przygotowują dla każdej firmy dodatkowe, specjalistyczne słownictwo przydatne w danej branży (business english). Istnieje możliwość zajęć z angielskiego w grupach oraz indywidualnie.

 

Cennik

W celu szczegółowych informacji oraz zapisów zapraszamy do kontaktu:

thedream.wroclaw@gmail.com | tel. 508 591 434