Kurs wakacyjny

Wakacyjny kurs języka angielskiego w The Dream

lipiec-sierpień-wrzesień

//Wakacyjny kurs języka angielskiego | Przed rozpoczęciem kursu

Oferujemy darmową rozmowę poziomującą sprawdzającą Waszą wiedzę, dlatego nie ma problemu, jeśli nie jesteście w stanie go określić :) Organizujemy kursy na każdym poziomie zaawansowania!

//Wakacyjny kurs języka angielskiego | Rodzaj zajęć

W The Dream podczas wakacyjnego kursu zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu w grupach maksymalnie 4-osobowych i trwają 1,5 godziny każde. Możecie zapisać się na całe trzy miesiące (lipiec-sierpień-wrzesień) lub tylko na wybrany miesiąc. Zajęcia oparte są o autorski program nauczania, który skupia się na praktyce – nauce mówienia oraz ułatwieniu komunikacji.

//Lokalizacja

Zajęcia odbywają się w centrum miasta – zapraszamy do siedziby naszej szkoły przy ulicy Kazimierza Wielkiego 9/206 (budynek kina Nowe Horyzonty). W piękne słoneczne dni zajęcia odbywają się również w parku :)

//Kurs języka angielskiego | Cennik

W zależności od poziomu zaawansowania, zajęcia odbywają się z native speakerem lub polskim lektorem. Istnieje możliwość płatności ratalnej :)

//Kontakt

Z dodatkowymi pytaniami lub zgłoszeniami na kurs w naszej szkole zapraszamy do kontaktu z Martą pod numerem 508 591 434, bądź na thedream.wroclaw@gmail.com.

Więcej informacji w zakładce kontakt! :)