Wycieczki

Każdego roku organizujemy wycieczki dla naszych uczniów! Są to najczęściej podróże typu city break na przedłużony weekend.

Podczas wyjazdów organizowanych przez The Dream rozmawiamy tylko i wyłącznie po angielsku, a naszym opiekunem na miejscu jest native-spekaer. W tym roku planujemy pojechać do Londynu, po którym oprowadzi nas Sully – były lektor The Dream!

Oczywiście, w roku 2021 termin wycieczki nie jest jeszcze znany, ale jak tylko będzie można znowu bezpiecznie podróżować, to opublikujemy informację o terminie i programie wycieczki!

Pokazy filmowe

Regularnie organizujemy również pokazy filmów anglojęzycznych! Wybieramy takie filmy, o których można również długo podyskutować po zakończonym seansie. Chcemy, żebyście uczyli się języka angielskiego w każdym możliwym momencie, dlatego przygotowane przez nas filmy zawsze mają angielskie napisy.

Podczas każdego seansu zawsze obecny jest jeden z naszych lektorów – native speakerów. Jeżeli jest to american movie – jest z nami jeden z Amerykańskich lektorów. Jeżeli oglądamy british film – zapraszamy jednego z lektorów z UK!

Chcemy, żeby The Dream było miejscem spotkań, dlatego pragniemy organizować dla Was również inne wydarzenia. Jeżeli macie pomysł na event w stylu angielskim i chcecie poznać lepiej naszych lektorów i innych uczniów – napiszcie do nas! Pamiętajcie, że wszystkie wydarzenia pozalekcyjne organizujemy dla Was!