Najczęściej zadawane pytania

 1. W jaki sposób The Dream kontroluje postępy w nauce?

  Podczas każdego kursu, zarówno grupowego, jak i 1:1, skupiamy się na indywidualnym podejściu do każdego z naszych uczniów. Nie wystawiamy ocen i nie robimy testów w trakcie trwania semestru. Podczas zajęć kontrolujemy Wasze postępy i korygujemy błędy tak, abyście mogli rozwijać się jak najbardziej harmonijnie. Wierzymy, że największą motywacją nie są oceny, ale samozadowolenie z własnego rozwoju.

 2. Jak często organizowane są lekcje, czy możliwe jest dostosowanie grafiku?

  Zajęcia grupowe w The Dream odbywają się 1 oraz 2 razy w tygodniu po 90 minut. Natomiast zajęcia indywidualne możemy organizować od 1 do nieskończonej ilości razy, według preferencji ucznia :) Nasi lektorzy są na tyle elastyczni, że zawsze znajdziemy termin pasujący obu stronom.

 3. Czy angielski dla dzieci posiada ograniczenia wiekowe?

  Zajęcia z języka angielskiego dla dzieci w The Dream organizujemy w różnych grupach wiekowych, zaczynając od 3-4 latków, poprzez dzieci w wieku 4-5 lat, 5-6 lat, 6-7 lat i starszych. W celu otrzymania większej ilości informacji, zapraszamy na naszą stronę: https://thedreamkids.pl/

 4. Czy istnieje możliwość wypisania się z trwającego kursu?

  Istnieje możliwość wypisania się z trwającego kursu, choć jeszcze nigdy nie zdarzyło się, aby któryś z naszych uczniów wypisał się, ponieważ nie był zadowolony z kursu. Natomiast zdarzają się sytuacje, kiedy musicie zmienić pracę czy, na przykład, zmienia się grafik na studiach i wtedy oczywiście idziemy uczniom na rękę i wtedy niewykorzystane zajęcia z obecnego semestru możecie przenieść na kolejny.

 5. Na jakim poziomie jest język angielski przy kursach od The Dream?

  W The Dream organizujemy zajęcia od poziomu całkiem początkującego aż do C1. W każdym semestrze otwieramy kilkanaście nowych grup na każdym poziomie zaawansowania.

 6. Czy możliwe jest przedłużanie kursu?

  Oczywiście, po zakończeniu danego semestru, naukę można kontynuować. W The Dream rok podzielony jest na 3 semestry: jesienny, wiosenny i letni. Każdy z tych semestrów trwa 15 tygodni i pomiędzy semestrami jest najczęściej 2 tygodnie przerwy.

 7. Zajęcia zostały opuszczone, czy istnieje możliwość ich nadrobienia?

  W przypadku nieobecności na zajęciach, zawsze mogą je Państwo bezpłatnie odrobić w innej grupie na tym samym poziomie. Wystarczy napisać do nas maila z taką informacją, a my podamy grupy, w których istnieje możliwość odrobienia zajęć.

 8. W jaki sposób opłacany jest język angielski?

  Kurs języka angielskiego w The Dream należy opłacić przelewem na konto podane w zakładce cennik. Znajdziecie tam Państwo wszystkie informacje, jakie należy podać dokonując przelewu. Nie wymagamy zaliczki za kurs. Płatności należy dokonać najpóźniej pierwszego dnia nowego semestru.

 9. W jakich godzinach można kontaktować się z The Dream w sprawie kursów języka angielskiego?

  Aby skontaktować się z nami w sprawie zapisów, najlepiej jest wysłać maila na adres: wroclaw.thedream@gmail.com. Inną opcją jest wypełnienie formularza (w zakładce kontakt), w którym zawarte są wszystkie najbardziej nam potrzebne informacje. W celu otrzymania dodatkowych informacji, jesteśmy również dostępni pod nr. telefonu: 533 787 244 od godziny 8:00 do 21:00.

 10. Czy ukończenie kursów potwierdzane jest dyplomem lub certyfikatem?

  Tak, każdy kurs języka angielskiego w The Dream jest potwierdzony certyfikatem uczestnictwa i ukończenia kursu na danym poziomie zaawansowania. Dokument jest podpisany przez dyrektora szkoły oraz lektora prowadzącego zajęcia. W przypadku chęci otrzymania takiego dokumentu, prosimy o informację na nasz adres mailowy do 7 dni przed zakończeniem semestru.

 11. Czy do kursów od The Dream należy się w jakiś sposób przygotować?

  Jedną z zalet The Dream jest autorski program, który przesyłamy Wam zawsze drogą mailową. Nie ma potrzeby zakupu podręcznika, choć gorąco zachęcamy do przychodzenia na zajęcia z własnym urządzeniem, takim jak laptop, tablet lub smartfon. Niektóre z materiałów potrzebujemy odtworzyć właśnie na urządzeniu elektrycznych i wtedy każdy uczeń może mieć wgląd do przerabianego właśnie tekstu czy materiału video. Oczywiście, urządzenia te są przydatne, ale nie niezbędne. Zeszyt w zupełności wystarczy!