Angielski dla firm Wrocław

 

Angielski dla firm we Wrocławiu – głównym celem naszej szkoły jest przede wszystkim komunikacja i swobodne posługiwanie się językiem we wszystkich sytuacjach życia codziennego oraz zawodowego . Podczas każdych zajęć w The Dream na każdym poziomie zaawansowania najwięcej czasu poświęcamy na praktykę – naukę mówienia oraz sprawnej komunikacji. Oczywiście, podczas kursu ćwiczymy również angielską gramatykę, fonetykę, czytanie i pisanie tekstów oraz rozumienie ze słuchu, ale 80% każdych zajęć w The Dream to przede wszystkim praktyka.

Zajęcia można rozpocząć w każdym momencie, gdyż zapisy w naszej szkole trwają przez cały rok. Nie ustalamy minimalnej liczby uczniów, biorącej udział w kursie – prowadzimy kursy grupowe jaki i indywidualne. Dni i godziny oraz ilość zajęć w tygodniu zależy od Państwa. Nasi lektorzy są dyspozycyjni od godziny 8:00 do 20:00. Kurs angielskiego dla firm we Wrocławiu można rozpocząć w każdej chwili.

 

Program 

Podczas zajęć bazujemy na autorskim programie nauczania. Materiały zawsze dopasowujemy do poziomu i wymagań firmy. Główny nacisk kładziemy zawsze na naukę mówienia – wykorzystujemy sytuacje życia codziennego i łączymy je z różnego rodzaju aktywnościami.  Program The Dream został stworzony i jest cały czas aktualizowany tylko przez naszych lektorów.

Przed każdymi zajęciami wysyłamy uczniom materiały do kolejnej lekcji, abyście mogli lepiej przygotować się do danego tematu. Pracujemy często na tekstach, na podstawie których podczas zajęć toczy się dyskusja. Przygotowujemy dla Was także materiały audio i video. Wszystkie te pomoce naukowe pomagają w nauce nowego słownictwa i stanowią świetną bazę do konwersacji.

Oprócz podstawowych materiałów dydaktycznych, nasi lektorzy przygotowują dla każdej firmy dodatkowe, specjalistyczne słownictwo przydatne w danej branży (business english). Istnieje możliwość zajęć z angielskiego w grupach oraz indywidualnie.

Lektorzy

Naszymi lektorami są osoby młode i energiczne, ale już doświadczone w prowadzeniu zajęć, zarówno grupowych jak i tych indywidualnych. Oprócz polskich lektorów, zajęcia prowadzone są również przez native speakerów z USA i Australii, dzięki którym nauka przynosi jeszcze większe efekty w nauce. To, czy zajęcia mają być prowadzone przez native speakera czy lektora polskiego zależy do Państwa, w zależności od poziomu zaawansowania i potrzeb. Kurs angielskiego dla firm jest prowadzony przez lektorów, którzy posiadają bardzo bogaty zasób słownictwa biznesowego i są w stanie przygotować zróżnicowane zajęcia dla każdej branży.

Susie

Susie pracuje z The Dream od poprzedniego semestru! Ceryfikowana lektorka, mająca ogromne doświadczenie w pracy z dorosłymi i dziećmi na całym świecie. Mieszkała i uczyła języka angielskiego już w takich krajach, jak: Korea Południowa, Tajlandia czy Wyspy Kanaryjskie. Podróżuje więc po świecie i dzieli się swoją pasją do nauczania. Miejmy nadzieję, że w Polsce pozostanie jak najdłużej. Susie jest również autorką wielu tekstów oraz nagrań audio do naszego autorskiego programu.

Asia

Kolejną z naszych lektorek jest Asia! Połowę swojego życia spędziła w Irlandii, ale na szczęście postanowiła wrócić do Polski. Asia, to podróżnik (mieszkała już w 4 krajach), artystyczna dusza (rysuje, pisze piosenki, gra na ukulele), łasuch (słodycze to jej słabość), a przede wszystkim bardzo pozytywnie zakręcona wariatka (jej obsesją są artykuły papiernicze)! Tak sama się przedstawia i nic dodać, nic ująć!

Sam

Sam, to niezykle pozytywny człowiek, którego uczniowie wręcz uwielbiają! Prowadzi zajęcia z grupami na poziomie B1, B2 oraz C1. Zawsze pełen pozytynej energii, którą zaraża swoich podopiecznych. Sam do Polski przyjechał... za swoją dziewczyną i chyba mu się u nas spodobało!

Ola

Ola ukończyła lingwistykę stosowaną na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. W tym roku postanowiła osiedlić się na stałe w naszym pięknym mieście i uczyć w The Dream. Lektorką jest od 3 lat, a robi to z wielką pasją i zaangażowaniem, co przekłada się na nieprzerwaną dawkę motywacji dla jej uczniów!

Marysia

Marysia, to magister lingwistyki stosowanej z kilkuletnim doświadczeniem w nauczaniu, oraz współautorka programu The Dream oraz The Dream Kids! Jako lektorka, jest osobą bardzo sumienną i nienagannie przygotowaną do każdych zajęć. Zaraża pozytywną energią i uśmiechem. Prywatnie uwielba podróżować i chodzić na koncerty do Filharmonii. Pewnie niewielu z Was o tym wie, ale Marysia jest również skrzypaczką!

Sully

Sully  to native speaker z Wielkiej Brytanii, certyfikowany nauczyciel TEFL (ang. Teaching English as a Foreign Language). Sully, to przede wszystkim, wielka osobowość i człowiek bardzo ciekawy świata i innych osób! Zajęcia prowadzi zawsze z wielką pasją i zaangażowaniem. Ucząc się w The Dream, będziecie pracować często na materiałach video, którym bohaterem jest właśnie Sully!

Cath

Cath pochodzi ze Stanów Zjednoczonych. Wcześniej mieszkała w Niemczech, ale postanowiła osiąść w Polsce. Cath jest bardzo pozytywną osobą, a w The Dream prowadzi zajęcia zarówno z dorosłymi, jak i z dziećmi. Już niedługo będziecie mogli wybrać się do niej na warszaty gramatyczne!

Filip

Bardzo towarzyski i pełen wdzięku lektor, którego uwielbiają wszystkie uczennice! W tym semestrze go z nami nie ma, ale już niedługo wróci!

Najczęściej zadawane pytania

 

 1. Ile trwają kursy angielskiego dla firm organizowane przez The Dream?

  Kursy języka angielskiego w szkole The Dream dostosowywane są indywidualnie w zależności od potrzeb firmy. Nasza stała oferta opiera się na trzech semestrach: jesiennym, wiosennym i letnim, gdzie każdy z nich trwa 15 tygodni, a między nimi są dwutygodniowe przerwy.

 2. Ile osób mogą liczyć grupy podczas nauki angielskiego?

  Liczność grupy podczas kursów organizowanych przez The Dream jest ustalana indywidualnie z klientami. Podczas omawiania wszelkich szczegółów dotyczących zajęć mogą Państwo liczyć na elastyczność co do liczby kursantów.

 3. Czy angielski dla firm potwierdzony jest dyplomem lub certyfikatem po jego ukończeniu?

  Po ukończeniu kursu języka angielskiego dla firm każdy z zainteresowanych kursantów ma możliwość otrzymania certyfikatu uczestnictwa i ukończenia kursu na danym poziomie zaawansowania. Podpisany przez dyrektora oraz lektora prowadzącego zajęcia dokument można uzyskać po wcześniejszej (minimum 7 dni przed zakończeniem kursu) informacji na nasz adres mailowy.

 4. Jakie są minimalne wymagania związane z zapisem na kurs angielskiego dla firm?

  Aby otrzymać ofertę na angielski dla firm, należy wysłać wiadomość mailową na adres podany w zakładce kontakt. W wiadomości należy podać informacje, takie jak: adres siedziby, ilość osób, ilość grup, planowany budżet oraz proponowane terminy zajęć.

 5. W jaki sposób należy zapłacić za kurs dla firm?

  Za kurs języka angielskiego dla firm należy zapłacić przelewem na konto bankowe, które podane jest z zakładce „cennik„. W tym miejscu znajdują się również wszelkie informacje dotyczące płatności. Ceny kursów dla firm mogą różnić się w zależności od rodzaju przygotowanej oferty.

 6. W jakich godzinach można kontaktować się z The Dream w sprawie kursów dla firm?

  Najprostszym sposobem na uzyskanie informacji dotyczących angielskiego dla firm jest wysłanie maila z pytaniem na adres: wroclaw.thedream@gmail.com. Mogą Państwo również wypełnić formularz znajdujący się w zakładce „kontakt„, gdzie zawarte zostały wszystkie najistotniejsze dla nas informacje. W godzinach 8:00-21:00 jesteśmy dostępni również pod numerem 533 787 244. Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Kursy języka angielskiego dla firm we Wrocławiu prowadzimy w naszej siedzibie w centrum miasta przy ulicy Ruskiej 61/3 (tuż przy Rynku), w naszej drugiej siedzibie przy ulicy Zachodniej 50/16 lub z dojazdem do Państwa firmy. Kurs angielskiego dla firm możecie zacząć w każdym miejscu.