Grupowy kurs języka angielskiego online

Szkoła językowa The Dream z Wrocławia oferuje grupowy kurs języka angielskiego online w grupach od 3 do 5 osób. Zależy nam na tym, by nasza oferta trafiała do jak największej liczby zainteresowanych kompleksową nauką angielskiego na różnych poziomach. W związku z tym prezentujemy Państwu możliwość uczestnictwa w zajęciach zdalnych prowadzonych na platformach Zoom, Skype lub Google Meet. Platformę do przeprowadzenia zajęć online można wybrać razem z prowadzącym, zgodnie z preferencjami. Jest to opcja, która sprawdzi się u wszystkich, którzy często podróżują lub mieszkają poza Wrocławiem i chcą zrezygnować z uciążliwych dojazdów. Zapewniamy wysoki poziom nauczania, tak samo podczas lekcji stacjonarnych, jak i online.

Przygotowanie do egzaminów FCE, CAE oraz CPE

Przebieg naszych zajęć dostosowywany jest do potrzeb i oczekiwań uczestników względem rozwoju ich umiejętności językowych. Nasz grupowy kurs języka angielskiego online obejmuje przygotowanie do egzaminów FCE, CAE oraz CPE. W zależności od poziomu zaawansowania kursanta i jego celu, ustalamy plan naszej współpracy, by jego realizacja przyniosła możliwie najlepsze rezultaty. Nasza wykwalifikowana kadra przygotowuje zadania oraz organizuje ciekawe aktywności podczas zajęć, dzięki którym efekty pracy są lepiej widoczne, a uczestnicy zdobywają wiedzę i umiejętności pozwalające osiągnąć oczekiwany wynik na egzaminie.

Nasz zespół

Chcąc zapewnić naszym klientom pomoc na najwyższym poziomie, zatrudniliśmy w naszej szkole wykwalifikowane osoby, dla których język angielski jest nie tylko pracą, ale również pasją. Grupowy kurs języka angielskiego online prowadzony jest przez polskich lektorów oraz native speakerów. To właśnie oni przygotowują ciekawe materiały dostosowane do potrzeb, wieku oraz umiejętności uczestników i organizują wspólnie wiele angażujących aktywności, które ułatwiają naukę i zapamiętywanie.

Kurs angielskiego online - cennik

Długość kursuLiczba zajęćCenaRaty
Grupy 3-5 osób
60h lekcyjnych30 x 1,5h1590zł4 x 400zł
30h lekcyjnych15 x 1,5h950zł2 x 475zł
Kurs online
30h lekcyjnych15 x 1,5h1990zł4 x 500zł
15h zegarowych15 x 1h1490zł3 x 500zł
Grupy dla dzieci
60h lekcyjnych60 x 45 min.1980zł2 x 990zł
30h lekcyjnych30 x 45 min.990zł2 x 500zł
Fonetyka, gramatyka
30h lekcyjnych15 x 1,5h850zł2 x 425zł
Kurs dla firm
Cena i czas trwania kursu ustalane indywidualnie

Pytania? Sprawdź sekcję FAQ!

 

FAQ, czyli frequently asked questions to zakładka, w której znajdą Państwo odpowiedzi na wszelkie często pojawiające się pytania odnoszące się do naszej działalności i podjęcia z nami współpracy. Szkoła Języka Angielskiego The Dream z Wrocławia pragnie, by klienci mieli pewność, że korzystają z naszych usług na jasnych zasadach oraz że nasza obsługa jest profesjonalna. W razie chęci zapisania się na grupowy kurs języka angielskiego online, zapraszamy do zakładki kontakt!