Nowy semestr rusza już 12.10. Zapisy trwają!

Oferujemy darmową rozmowę poziomującą sprawdzającą Waszą wiedzę, dlatego nie ma problemu, jeśli nie jesteście w stanie go określić :) Napiszcie do nas, aby umówić się na rozmowę sprawdzającą poziom. Organizujemy kurs semestralny na każdym poziomie zaawansowania!

 

Rodzaj zajęć

W The Dream podczas semestralnego kursu zajęcia odbywają się w grupach 3-5-osobowych i trwają 1,5 godziny zegarowej. Możecie wybrać opcję raz w tygodniu, bądź standardową dwa razy w tygodniu. Zajęcia oparte są o autorski program nauczania, który skupia się na praktyce – nauce mówienia oraz ułatwieniu komunikacji.

 

Lokalizacja

Kursy języka angielskiego w The Dream od nowego semestru, czyli od 12 października, organizować będziemy w 3 lokalizacjach! W siedzibie naszej szkoły, zlokalizowanej bardzo blisko centrum miasta, przy ul. Zachodniej 50/16. Przy Kazimierza Wielkiego 51/3, a także na Krzykach :) Rozmowy kwalifikacyjne i biuro do końca września prowadzimy przy ul. Kazimierza Wielkiego 9/206.

 

Cennik

Cena za semestralny kurs języka angielskiego z zajęciami raz w tygodniu to 850 zł. Kwotę tę można podzielić na 2 równe raty. Kurs 2 razy w tygodniu to koszt 1490 zł. Kwotę tę można podzielić na 3 raty.

Kontakt

Z dodatkowymi pytaniami lub zgłoszeniami na kurs w naszej szkole zapraszamy do kontaktu

533 787 244

wroclaw.thedream@gmail.com