Semestralna nauka języka angielskiego

Głównym celem szkoły The Dream jest nastawienie na praktykę i swobodną komunikację. Podczas kursów angielskiego na wszystkich poziomach zaawansowania kładziemy nacisk na naukę mówienia. Chcemy, aby nasi uczniowie potrafili swobodnie wykorzystywać język angielski we wszystkich sytuacjach życia codziennego i zawodowego.

Korzystamy z autorskiego programu, który obejmuje wszystkie najważniejsze aspekty języka, czyli czytanie ze zrozumieniem, słownictwo, rozumienie ze słuchu oraz fonetykę. Do zajęć używamy więc tekstów pisanych przez naszych lektorów, materiałów audio oraz video, a także autorskiej gramatyki opartej na… historii miłosnej :)

Oczywiście, kurs języka angielskiego w The Dream gwarantuje oprócz zdolności komunikacyjnych, również gramatykę, czytanie i pisanie tekstów oraz rozumienie ze słuchu, ale 80% zajęć to przede wszystkim praktyka. Nauka angielskiego odbywa się w małych, maksymalnie 5-osobowych grupach, gdyż wierzymy, że im mniej osób w grupach, tym więcej efektów (zgodnie z zasadą „Less is more”) 

Od nowego semestru będziecie mogli zapisać się na kurs stacjonarny oraz online! Zajęcia stacjonarne odbywają się w centrum Wrocławia, na ul. Ruskiej 2/7. 

Jeżeli chcecie zapisać się na kurs w The Dream, wypełnijcie formularz w zakładce kontakt. Jeżeli zaś macie jakiekolwiek pytania, zadzwońcie pod numer 533 787 244 – na wszystkie pytania na pewno odpowiemy!

Cennik

Cena za semestralny kurs języka angielskiego z zajęciami raz w tygodniu to 990 zł. Kwotę tę można podzielić na 4 równe raty po 250 zł. Kurs 2 razy w tygodniu to koszt 1690 zł. Kwotę tę można podzielić na 4 raty.

Cennik
Długość kursuLiczba zajęćCenaRaty
Grupy 3-5 osób
60h lekcyjnych30 x 1,5h1690zł4 x 425zł
30h lekcyjnych15 x 1,5h950zł4 x 250zł

Język angielski na poziomie egzaminów FCE, CAE oraz CPE

Angielski pełni bardzo ważną rolę w naszym życiu codziennym. Pojawia się w pracy, na uczelni czy podczas matury, dlatego niejednokrotnie wymaga się od nas potwierdzenia naszego poziomu językowego. Doskonale wiemy, jak ważna jest dla Państwa nauka angielskiego. Wrocław to miejsce, gdzie znajduje się The Dream, czyli szkoła w której nauczą się Państwo języka na poziomie trzech najważniejszych egzaminów certyfikacyjnych – FCE, CAE oraz CPE. Dzięki naszym zajęicom uczniowie bez problemu zdobywają certyfikaty B2, C1 oraz C2.

Podział grup wiekowych podczas kursów języka angielskiego

  • Angielski dla dzieci – The Dream Kids to nasz specjalny kurs dla dzieci. Stworzyliśmy program nauczania, kóry łączy naukę i zabawę. Zależy nam na tym, aby angielski dla dzieci w The Dream Wrocław był dla maluchów świetnym wspomnieniem na przyszłość oraz wartościowym źródłem wiedzy. Dbamy o to, aby dzieci kojarzyły angielski z przyjemnością.

  • Kursy młodzieżowe – Nastolatkowie to wbrew pozorom jedna z najbardziej wymagających grup wiekowych. Ucząc młodzież pamiętamy o tym, aby zajęcia były przede wszystkim interesujące, praktyczne i przydatne, tak aby nasi uczniowie czerpali z nich potrzebną wiedzę oraz radość. Przygotowujemy do matury oraz egzaminów certyfikacyjnych.

  • Zajęcia dla dorosłych – Sposób nauki osób dorosłych zależy przede wszystkim od ich doświadczenia z językiem angielskim. Naszych uczniów dopasowujemy do grup względem poziomu językowego oraz zainteresowań i potrzeb (czy będzie to angielski biznesowy, czy może nauka od podstaw). Język angielski w The Dream Wrocław to świetna przygoda i najefektywniejsza nauka w jednym.

 

Kontakt

 

Z dodatkowymi pytaniami lub zgłoszeniami na kurs w naszej szkole zapraszamy do kontaktu

wroclaw.thedream@gmail.com