Przed rozpoczęciem kursu

Oferujemy darmową rozmowę poziomującą sprawdzającą Waszą wiedzę, dlatego nie ma problemu, jeśli nie jesteście w stanie go określić :) Organizujemy kurs semestralny na każdym poziomie zaawansowania!

 

Rodzaj zajęć

W The Dream podczas semestralnego kursu zajęcia odbywają się w grupach maksymalnie 4-osobowych i trwają 1,5 godziny zegarowej. Możecie wybrać opcję raz w tygodniu, bądź standardową dwa razy w tygodniu. Zajęcia oparte są o autorski program nauczania, który skupia się na praktyce – nauce mówienia oraz ułatwieniu komunikacji.

 

Lokalizacja

Kursy języka angielskiego w The Dream od nowego semestru, czyli od 24 lutego, organizować będziemy w siedzibie naszej szkoły, zlokalizowanej bardzo blisko centrum miasta, przy ul. Zachodniej 50/16. W tym momencie znajdujemy się jeszcze przy Kazimierza Wielkiego 9/206, więc szukajcie nas tam :) Rozmowy kwalifikacyjne prowadzimy również przy ul. Kazimierza Wielkiego 9/206.

 

Cennik

Cena za semestralny kurs języka angielskiego z zajęciami raz w tygodniu – 850 zł z polskim lektorem lub 1150 zł z native speakerem.
Cena za semestralny kurs 2 razy w tygodniu – 1400 zł z polskim lektorem lub 1700 zł z native speakerem.

 

Kontakt

Z dodatkowymi pytaniami lub zgłoszeniami na kurs w naszej szkole zapraszamy do kontaktu

533 787 244

wroclaw.thedream@gmail.com