Zapisy na semestr letni trwają!

Głównym celem szkoły The Dream jest nastawienie na praktykę i swobodną komunikację. Podczas naszych kursów na wszystkich poziomach zaawansowania kładziemy nacisk na naukę mówienia. Chcemy, aby nasi uczniowie potrafili swobodnie posługiwać się językiem we wszystkich sytuacjach życia codziennego i zawodowego. 

Oczywiście, podczas zajęć w The Dream oprócz zdolności komunikacyjnych, ćwiczymy również gramatykę, czytanie i pisanie tekstów oraz rozumienie ze słuchu, ale 80% zajęć to przede wszystkim praktyka. Nauka odbywa się w małych, maksymalnie 5-osobowych grupach, gdyż wierzymy, że im mniej osób w grupach, tym więcej efektów (zgodnie z zasadą “Less is more”) 

Kursy języka angielskiego w The Dream od nowego semestru, czyli od 14 czerwca, organizować będziemy już w 2 lokalizacjach. W siedzibie naszej szkoły, zlokalizowanej bardzo blisko centrum miasta, przy ul. Ruskiej 61/3 oraz na ul. Zachodniej 50.

Cennik

Cena za semestralny kurs języka angielskiego z zajęciami raz w tygodniu to 850 zł. Kwotę tę można podzielić na 2 równe raty. Kurs 2 razy w tygodniu to koszt 1490 zł. Kwotę tę można podzielić na 3 raty.

 

Kontakt

 

Z dodatkowymi pytaniami lub zgłoszeniami na kurs w naszej szkole zapraszamy do kontaktu

wroclaw.thedream@gmail.com