Zapisy na semestr jesienny trwają!

Głównym celem szkoły The Dream jest nastawienie na praktykę i swobodną komunikację. Podczas naszych kursów na wszystkich poziomach zaawansowania kładziemy nacisk na naukę mówienia. Chcemy, aby nasi uczniowie potrafili swobodnie posługiwać się językiem we wszystkich sytuacjach życia codziennego i zawodowego. 

Oczywiście, podczas zajęć w The Dream oprócz zdolności komunikacyjnych, ćwiczymy również gramatykę, czytanie i pisanie tekstów oraz rozumienie ze słuchu, ale 80% zajęć to przede wszystkim praktyka. Nauka odbywa się w małych, maksymalnie 5-osobowych grupach, gdyż wierzymy, że im mniej osób w grupach, tym więcej efektów (zgodnie z zasadą „Less is more”) 

Od nowego semestru będziecie mogli zapisać się na kurs już w 4 lokalizacjach oraz online! W centrum miasta przy ul. Ruskiej, na ul. Zachodniej (boczna ul. Legnickiej), na Psim Polu (ul. Czernicka 1) oraz na Sępolnie (ul. Partyzantów 12b) !

Jeżeli chcecie zapisać się na kurs w The Dream, wypełnijcie formularz w zakładce kontakt. Jeżeli zaś macie jakiekolwiek pytania, zadzwońcie lub napiszcie do nas maila. Na wszystkie pytania na pewno odpowiemy!

Cennik

Cena za semestralny kurs języka angielskiego z zajęciami raz w tygodniu to 850 zł. Kwotę tę można podzielić na 2 równe raty. Kurs 2 razy w tygodniu to koszt 1490 zł. Kwotę tę można podzielić na 3 raty.

 

Kontakt

 

Z dodatkowymi pytaniami lub zgłoszeniami na kurs w naszej szkole zapraszamy do kontaktu

wroclaw.thedream@gmail.com