Indywidualny język angielski

Chcesz, aby materiały były dostosowane do twoich własnych potrzeb? Zajęcia indywidualne z angielskiego w The Dream są dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem!

Indywidualny kurs języka angielskiego pozwala na dowolny dobór dni i godzin spotkań – to Ty decydujesz o terminach! A jeśli z jakiś względów nie możesz przyjść na zajęcia, wystarczy, że uprzedzisz nas dzień wcześniej, a będziesz mógł przełożyć je bezpłatnie na inny dzień. Zajęcia indywidualne w The Dream mogą trwać 60 lub 90 minut, a wybór dnia i godzin należy do Ciebie. Na wykorzystanie pakietu masz cały semestr!

Zajęcia indywidualne mogą się odbywać indywidualnie lub stacjonarnie, według Twoich preferencji.

Od nowego semestru będziecie mogli zapisać się na kurs już w 4 lokalizacjach oraz online! W centrum miasta przy ul. Ruskiej, na ul. Zachodniej (boczna ul. Legnickiej), na Psim Polu (ul. Czernicka 1) oraz na Sępolnie (ul. Partyzantów 12b) !

Jeżeli chcecie zapisać się na kurs angielskiego w The Dream, wypełnijcie formularz w zakładce kontakt.

Cennik
Długość kursuLiczba zajęćCenaRaty
Kurs indywidualny
30h lekcyjnych15 x 1,5h1990zł2 x 995zł
15h zegarowych15 x 1h1290zł2 x 650zł

Charakterystyka kursów angielskiego od The Dream

  • Doświadczeni lektorzy – Nasz zespół to nauczyciele z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu języków obcych. Stworzyliśmy szkołę, w której pracują lektorzy z odpowiednim wykształceniem, wiedzą oraz podejściem do nauczania. Dzięki dokładnej selekcji uzyskaliśmy grupę świetnych dydaktyków, których na pewno będą Państwo uwielbiać!

  • Elastyczność kursów angielskiego – Wierzymy w to, że jesteśmy dla naszych uczniów, a nie oni dla nas. Z tego powodu robimy wszystko co w naszej mocy, aby dopasować nasze lekcje do potrzeb kursantów. Wspólnie opracowujemy cel nauki, a następnie dążymy do niego poprzez ćwiczenia i konwersacje związane z Państwa zainteresowaniami. Prowadzimy również kurs angielskiego online dla osób, które nie są w stanie regularnie odwiedzać naszej szkoły.

  • Efektywne nauczanie – Nasze doświadczenie oraz wiedza pozwalają na dobranie dla Państwa najskuteczniejszych metod nauczania. Jesteśmy otwarci na naszych uczniów i dopasowujemy się systemem do konkretnego kursanta. Oferujemy kurs języka angielskiego online, który jest równie skuteczny, co język angielski prowadzony w naszej szkole w Wrocławiu.

Przygotowanie ucznia do egzaminów FCE, CAE oraz CPE

Nauka angielskiego w The Dream Wrocław zawsze wiąże się z założonym na początku celem. Jednym z nich, najczęściej wybieranym, jest zdobycie wymarzonego certyfikatu językowego. Podczas zajęć indywidualnych możemy najefektywniej przygotować się do egzaminów FCE, CAE czy też CPE. 30 spotkań z naszymi lektorami wystarczy, aby kursanci byli w pełni zaznajomieni z formą egzaminu oraz aby czuli się odpowiednio do nich przygotowani. Angielski w The Dream Wrocław jest spersonalizowany względem Państwa potrzeb i słabości, aby uzyskać najlepsze efekty i zadowolenie naszych klientów.