Indywidualny język angielski

Chcesz, aby materiały były dostosowane do twoich własnych potrzeb? Zajęcia indywidualne z angielskiego w The Dream są dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem!

Indywidualny kurs języka angielskiego pozwala na dowolny dobór dni i godzin spotkań – to Ty decydujesz o terminach! A jeśli z jakiś względów nie możesz przyjść na zajęcia, wystarczy, że uprzedzisz nas dzień wcześniej, a będziesz mógł przełożyć je bezpłatnie na inny dzień. Zajęcia indywidualne w The Dream mogą trwać 60 lub 90 minut, a wybór dnia i godzin należy do Ciebie. Na wykorzystanie pakietu masz cały semestr!

Zajęcia indywidualne mogą się odbywać indywidualnie lub stacjonarnie, według Twoich preferencji. Jeżeli chcecie zapisać się na kurs angielskiego w The Dream, wypełnijcie formularz w zakładce kontakt.

Cennik
Długość kursuLiczba zajęćCenaRaty
Kurs indywidualny
30h lekcyjnych15 x 1,5h2190zł4 x 550zł
15h zegarowych15 x 1h1590zł4 x 400zł

Charakterystyka kursów angielskiego od The Dream

  • Doświadczeni lektorzy – Nasz zespół to nauczyciele z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu języków obcych. Stworzyliśmy szkołę, w której pracują lektorzy z odpowiednim wykształceniem, wiedzą oraz podejściem do nauczania. Dzięki dokładnej selekcji uzyskaliśmy grupę świetnych dydaktyków, których na pewno będą Państwo uwielbiać!

  • Elastyczność kursów angielskiego – Wierzymy w to, że jesteśmy dla naszych uczniów, a nie oni dla nas. Z tego powodu robimy wszystko co w naszej mocy, aby dopasować nasze lekcje do potrzeb kursantów. Wspólnie opracowujemy cel nauki, a następnie dążymy do niego poprzez ćwiczenia i konwersacje związane z Państwa zainteresowaniami. Prowadzimy również kurs angielskiego online dla osób, które nie są w stanie regularnie odwiedzać naszej szkoły.

  • Efektywne nauczanie – Nasze doświadczenie oraz wiedza pozwalają na dobranie dla Państwa najskuteczniejszych metod nauczania. Jesteśmy otwarci na naszych uczniów i dopasowujemy się systemem do konkretnego kursanta. Oferujemy kurs języka angielskiego online, który jest równie skuteczny, co język angielski prowadzony w naszej szkole w Wrocławiu.

Przygotowanie ucznia do egzaminów FCE, CAE oraz CPE

Nauka angielskiego w The Dream Wrocław zawsze wiąże się z założonym na początku celem. Jednym z nich, najczęściej wybieranym, jest zdobycie wymarzonego certyfikatu językowego. Podczas zajęć indywidualnych możemy najefektywniej przygotować się do egzaminów FCE, CAE czy też CPE. 30 spotkań z naszymi lektorami wystarczy, aby kursanci byli w pełni zaznajomieni z formą egzaminu oraz aby czuli się odpowiednio do nich przygotowani. Angielski w The Dream Wrocław jest spersonalizowany względem Państwa potrzeb i słabości, aby uzyskać najlepsze efekty i zadowolenie naszych klientów.