Kurs języka angielskiego online

Kurs języka angielskiego online w naszej szkole językowej The Dream to idealny wybór dla Ciebie, jeśli potrzebujesz skondensowanych i spersonalizowanych zajęć prowadzonych przez najlepszych lektorów z Wrocławia. Dopasowane metody nauki, miła atmosfera oraz profesjonalne podejście to tylko niektóre z cech naszej wyjątkowej oferty. Kurs online z języka angielskiego w The Dream organizujemy zarówno w małych, maksymalnie 5-osobowych grupach, jak i indywidualnie. Kurs angielskiego online przygotowany przez kadrę naszej szkoły zapewni Ci mile spędzony czas podczas nauki języka oraz efekty w błyskawicznym tempie!

Lektorzy The Dream

Kim są lektorzy naszej szkoły językowej? To doświadczeni lektorzy, którzy z pasją, dobrą energią oraz pozytywnym nastawieniem przeprowadzą Cię przez proces podwyższania Twoich językowych umiejętności! Dzięki autorskiemu programowi nauczania, skrupulatnie przygotowywanym materiałom oraz doświadczeniu lektorów – możesz mieć pewność, że kurs języka angielskiego online w naszej szkole The Dream to odpowiedni wybór!

Cennik kursu angielskiego online

Wszystkie ceny kursów znajdziecie w zakładce „Cennik„, natomiast The Dream ponad to oferuje coś jeszcze! Wiele wspaniałych zniżek oraz możliwość spersonalizowania długości zajęć i trwania kursu pod potrzeby kursantów. Dzięki indywidualnemu podejściu, jeśli chodzi o wycenę zajęć każdego klienta, jesteśmy w stanie zapewnić każdemu zainteresowanemu korzystną ofertę. Służymy pomocą w doborze najodpowiedniejszego kursu języka angielskiego online dla Ciebie!

Najczęściej zadawane pytania


Kiedy zacząć kurs Angielskiego online ?

Zajęcia z angielskiego przez Skype lub Zoom możesz zacząć w każdym momencie! Od teraz, pracując lub podróżując również będziesz mógł skorzystać z naszych usług! 

Dla kogo kurs online ?

Dla osób, które chcą uczyć się indywidualnie, przygotowaliśmy kurs 1:1. kurs jest przeznaczony dla tych, którzy chcą mieć możliwość rozpoczęcia nauki w każdym momencie. Co więcej, w The Dream możesz także przesuwać terminy zajęć z tygodnia na tydzień, a nawet dzień przed planowaną lekcją. Po tym jak podpiszesz z nami umowę, otrzymasz od razu kontakt do lektora, z którym będziesz już w stałym kontakcie. Jako szkoła językowa, jesteśmy na tyle elastyczni, że jesteśmy w stanie dopasować się do najbardziej szalonych i zmiennych planów naszych uczniów! Z tego względu, iż zajęcia online mają charakter indywidualny, materiały są za każdym razem dostosowywane do poziomu zaawansowania oraz potrzeb naszych uczniów. 

Jak często odbywają się zajęcia?

Indywidualny kurs języka angielskiego online może odbywać się raz, dwa lub trzy razy w tygodniu i trwać może 60 lub 90 minut – dzień i godzinę, jak i również czas trwania i rozpoczęcia  kursu wybierasz Ty!

Natomiast zajęcia grupowe trwają zawsze 90 minut i odbywają się 1 lub 2 razy w tygodniu. Jeżeli chcesz skorzystać z zajęć online, grupowych lub indywidualnych, wypełnij formularz w zakładce kontakt.