Angielski online w The Dream | Kurs angielskiego przez Skype!

Kiedy zacząć kurs ‘Angielski online’ ?

Zajęcia z angielskiego przez Skype możecie zacząć w każdym momencie roku! Od teraz pracując lub podróżując również będziesz mógł skorzystać z naszych usług!

Dla kogo kurs przez Skype?

Pracujesz? Podróżujesz? Nie masz czasu na dojazdy do centrum? Zajęcia przez Skype są najlepsza opcją dla osób aktywnych i zapracowanych! Dzięki nim zaoszczędzisz dużo cennego czasu i energii.

Z tego względu, iż zajęcia te mają charakter indywidualny, materiał dydaktyczny dostosowany jest do Twojego poziomu zaawansowania oraz potrzeb. Zajęcia bardzo dobrze sprawdzają się jako kursy przygotowawcze do egzaminów certyfikacyjnych lub matury. Ponadto nasi lektorzy pracują nad słownictwem specjalistycznym, używanym podczas kursów biznesowych (English business).

Jak często odbywają się zajęcia?

Zajęcia z angielskiego przez Skype odbywają się raz, dwa lub trzy razy w tygodniu i trwają godzinę zegarową – dzień i godzinę, jak i również czas trwania kursu wybierasz Ty! :)

Kim są prowadzący kurs?

Kurs angielskiego przez Skype, w zależności od poziomu zaawansowania i Twoich własnych potrzeb, prowadzą polscy lektorzy lub native speakerzy z Wielkiej Brytanii, USA i Australii, doświadczeni w prowadzeniu zajęć online. Wszyscy nasi lektorzy są osobami młodymi i energicznymi, które technologię mają w małym palcu :)  

 

Jeśli jesteście zainteresowani zajęciami przez Skype, prosimy o kontakt:


533 787 244


Do zobaczenia po drugiej stronie ekranu ;)