Kurs języka angielskiego online

Kurs języka angielskiego online w naszej szkole językowej The Dream to idealny wybór dla Ciebie, jeśli potrzebujesz skondensowanych i spersonalizowanych zajęć prowadzonych przez najlepszych lektorów z Wrocławia. Różnorodne metody nauki, miła atmosfera oraz profesjonalne podejście to tylko niektóre z cech naszej wyjątkowej oferty. Kurs online z języka angielskiego w The Dream organizujemy zarówno w małych, maksymalnie 5-osobowych grupach, jak i indywidualnie. Kurs angielskiego online przygotowany przez kadrę naszej szkoły zapewni Ci mile spędzony czas podczas nauki języka oraz efekty w błyskawicznym tempie!

Lektorzy The Dream

Kim są lektorzy naszej szkoły językowej? To kompetentni ludzie, którzy z pasją, dobrą energią oraz pozytywnym nastawieniem przeprowadzą Cię przez proces podwyższania Twoich językowych umiejętności! Dzięki autorskiemu programowi nauczania, skrupulatnie przygotowywanym materiałom oraz doświadczeniu lektorów – możesz mieć pewność, że kurs języka angielskiego online w naszej szkole The Dream to odpowiedni wybór!

Cennik kursu angielskiego online

Wszystkie ceny kursów spisane są w zakładce „Cennik„, natomiast nasza szkoła ponad to oferuje coś jeszcze! Wiele wspaniałych zniżek oraz możliwość spersonalizowania długości zajęć i trwania kursu pod potrzeby kursantów. Dzięki indywidualnemu podejściu, jeśli chodzi o wycenę zajęć każdego klienta, jesteśmy w stanie zapewnić każdemu zainteresowanemu korzystną ofertę. Służymy pomocą w doborze najodpowiedniejszego kursu języka angielskiego online dla Ciebie!

Najczęściej zadawane pytania


Kiedy zacząć kurs Angielskiego online ?

Zajęcia z angielskiego przez Skype lub Zoom możecie zacząć w każdym momencie roku! Od teraz pracując lub podróżując również będziesz mógł skorzystać z naszych usług! Jeżeli zaś chcesz dołączyć do grupy online, wypełnij formularz w zakładce kontakt.

Dla kogo kurs online ?

Pracujesz? Podróżujesz? Nie masz czasu na dojazdy do centrum? Kurs angielskiego online jest najlepsza opcją dla osób aktywnych i zapracowanych! Dzięki niemu zaoszczędzisz dużo cennego czasu i energii.

Dla osób, które chcą uczyć się indywidualnie, przygotowaliśmy kurs 1:1. Z tego względu, iż zajęcia te mają charakter indywidualny, materiał dydaktyczny dostosowany jest do Twojego poziomu zaawansowania oraz potrzeb. Zajęcia bardzo dobrze sprawdzają się jako kursy przygotowawcze do egzaminów certyfikacyjnych lub matury. Ponadto nasi lektorzy pracują nad słownictwem specjalistycznym, używanym podczas kursów biznesowych.

Jak często odbywają się zajęcia?

Indywidualny kurs języka angielskiego online przez Skype może odbywać się raz, dwa lub trzy razy w tygodniu i trwa 60 lub 90 minut – dzień i godzinę, jak i również czas trwania kursu wybierasz Ty!

Natomiast zajęcia grupowe trwają zawsze 90 minut i odbywają się 1 lub 2 razy w tygodniu. Aby zobaczyć jakie obecnie mamy dostępne miejsca w kursie semestralnym, wypełnij formularz w zakładce kontakt. My skontaktujemy się jeszcze tego samego dnia i przedstawimy ofertę.