Indywidualny kurs angielskiego online

Indywidualny kurs angielskiego online to czasem najlepsze rozwiązanie dla wielu naszych uczniów, ponieważ jest ono wygodne oraz umożliwia częste podróżowanie bez konieczności odwoływania zajęć. W przypadku chęci odwołania zajęć, każdy indywidualny kurs angielskiego w formie online możecie odwołać bez żadnych konsekwencji, jeżeli powiadomicie lektora 24 godziny wcześniej! Szkoła językowa The Dream oferuje możliwość rozpoczęcie nauki języka w formie online w każdym momencie. Organizujemy kurs języka angielskiego w formie online na platformach Zoom, Skype, Google Meet oraz innych platformach. Razem z lektorem możecie wybrać platformę, która będzie najbardziej pasująca do Twoich potrzeb. Lekcje indywidualne opierają się na na naszych autorskich materiałach, które uczniowie otrzymują przed każdą lekcją na dysku Google. Do materiałów ma się dostęp przez cały czas trwania kursu języka angielskiego, a także po jego zakończeniu. Dzięki takiemu rozwiązaniu, uczeń ma okazję do ciągłego ćwiczenia i powrotu do materiałów audio, video, tekstów czy fonetyki, którą ćwiczył podczas lekcji.

Lektorzy języka angielskiego w The Dream

Nauka języka angielskiego w szkole językowej wymaga wykwalifikowanej kadry, która zadba o zaangażowanie kursantów i będzie organizować ciekawe aktywności podczas zajęć, które ułatwią przyswajanie wiedzy i zapamiętywanie informacji. W The Dream pracują profesjonalni lektorzy oraz native speakerzy, którzy swoim kursantom zapewniają kompleksową i specjalistyczną pomoc. Z pasją dzielą się oni swoją wiedzą!

Język angielski – egzaminy

Specjalizujemy się w przygotowywaniu naszych kursantów do zdawania egzaminów na różnych poziomach, takich jak FCE, CAE oraz CPE. Oferujemy kompleksową pomoc naszych lektorów, którzy dostosowują przebieg zajęć do potrzeb uczestnika, jego celu i początkowych umiejętności. Prowadzący przygotowują odpowiednie materiały podobne do tych, które występują na egzaminie i pomagają szlifować umiejętności, dzięki którym kursant będzie mógł osiągnąć oczekiwany wynik.

Kurs języka angielskiego online - cennik

Długość kursuLiczba zajęćCenaRaty
Grupy 3-5 osób
60h lekcyjnych30 x 1,5h1590zł4 x 400zł
30h lekcyjnych15 x 1,5h950zł2 x 475zł
Kurs online
30h lekcyjnych15 x 1,5h1990zł4 x 500zł
15h zegarowych15 x 1h1490zł3 x 500zł
Grupy dla dzieci
60h lekcyjnych60 x 45 min.1980zł2 x 990zł
30h lekcyjnych30 x 45 min.990zł2 x 500zł
Fonetyka, gramatyka
30h lekcyjnych15 x 1,5h850zł2 x 425zł
Kurs dla firm
Cena i czas trwania kursu ustalane indywidualnie

Zapraszamy do zapoznania się z sekcją FAQ!

Nasza sekcja FAQ, czyli najczęściej zadawane pytania, mieści w sobie wiele przydatnych informacji na temat działalności oraz współpracy z naszą szkołą. Chcemy, aby wszystko odbywało się na jasnych zasadach oraz by nasi klienci mieli pewność korzystania z wysokiej jakości usług. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do zajrzenia w zakładkę FAQ!

Zapisy na indywidualny kurs języka angielskiego online

Jeżeli chcecie zapisać się na kurs w The Dream, zajrzyjcie do zakładki kontakt! Tam znajdziecie nasz adres, numer telefonu, adres mailowy oraz opinie na temat kursu. Wypełniając formularz, pamiętajcie o podaniu swojej dyspozycyności i poziomu! Indywidualny kurs języka angielskiego w formie online możecie rozpocząć w każdym momencie. Ponadto, pierwszą lekcję możecie potraktować jako próbną. Jeżeli Wam się spodoba, wliczymy ją po prostu do pakietu zajęć :)