Indywidualny kurs angielskiego online

Kurs angielskiego online to rozwiązanie dla wielu naszych klientów, ponieważ jest ono wygodne oraz umożliwia częste podróżowanie bez konieczności odwoływania zajęć. Szkoła językowa The Dream oferuje możliwość nauki w tym wydaniu. Mimo że stacjonarnie prowadzimy zajęcia we Wrocławiu, organizujemy również kurs języka angielskiego online na platformach Zoom oraz Skype. Lekcje indywidualne w tej formie są na równie wysokim poziomie, co zajęcia w szkole. Dzięki takiemu rozwiązaniu lektor ma okazję w pełni skupić się na umiejętnościach kursanta i dostosowywać przebieg zajęć do jego potrzeb i wymagań.

Nasz zespół

Nauka angielskiego w szkole językowej wymaga wykwalifikowanej kadry, która zadba o zaangażowanie kursantów i będzie organizować ciekawe aktywności podczas zajęć, które ułatwią przyswajanie wiedzy i zapamiętywanie informacji. W The Dream z Wrocławia pracują profesjonalni lektorzy oraz native speakerzy, którzy swoim kursantom zapewniają kompleksową i specjalistyczną pomoc. Z pasją dzielą się oni swoją wiedzą, chcąc zarazić nią również innych.

Język angielski – egzaminy

Specjalizujemy się w przygotowywaniu naszych kursantów do zdawania egzaminów na różnych poziomach, takich jak FCE, CAE oraz CPE. Oferujemy kompleksową pomoc naszych lektorów, którzy dostosowują przebieg zajęć do potrzeb uczestnika, jego celu i początkowych umiejętności. Prowadzący przygotowują odpowiednie materiały podobne do tych, które występują na egzaminie i pomagają szlifować umiejętności, dzięki którym kursant będzie mógł osiągnąć oczekiwany wynik.

Kurs języka angielskiego online - cennik

Długość kursuLiczba zajęćCenaRaty
Grupy 3-5 osób
60h lekcyjnych30 x 1,5h1590zł4 x 400zł
30h lekcyjnych15 x 1,5h950zł2 x 475zł
Kurs online
30h lekcyjnych15 x 1,5h1990zł4 x 500zł
15h zegarowych15 x 1h1490zł3 x 500zł
Grupy dla dzieci
60h lekcyjnych60 x 45 min.1980zł2 x 990zł
30h lekcyjnych30 x 45 min.990zł2 x 500zł
Fonetyka, gramatyka
30h lekcyjnych15 x 1,5h850zł2 x 425zł
Kurs dla firm
Cena i czas trwania kursu ustalane indywidualnie

Zapraszamy do zapoznania się z sekcją FAQ!

Nasza sekcja FAQ, czyli najczęściej zadawane pytania, mieści w sobie wiele przydatnych informacji na temat działalności oraz współpracy z naszą szkołą. Chcemy, aby wszystko odbywało się na jasnych zasadach oraz by nasi klienci mieli pewność korzystania z wysokiej jakości usług. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do zajrzenia w zakładkę FAQ!