Susie

Susie pracuje z The Dream od poprzedniego semestru! Ceryfikowana lektorka, mająca ogromne doświadczenie w pracy z dorosłymi i dziećmi na całym świecie. Mieszkała i uczyła języka angielskiego w takich krajach, jak: Korea Południowa, Tajlandia czy Wyspy Kanaryjskie. Podróżuje więc po świecie i dzieli się swoją pasją do nauczania. Miejmy nadzieję, że w Polsce pozostanie jak najdłużej. Susie jest również autorką wielu tekstów oraz nagrań audio do naszego autorskiego programu.

Cath

Cath pochodzi ze Stanów Zjednoczonych. Wcześniej mieszkała w Niemczech, ale postanowiła osiąść w Polsce. Cath jest bardzo pozytywną osobą, a w The Dream prowadzi zajęcia zarówno z dorosłymi, jak i z dziećmi. Już niedługo będziecie mogli wybrać się do niej na warszaty gramatyczne!

Asia

Kolejną z naszych lektorek jest Asia! Połowę swojego życia spędziła w Irlandii, ale na szczęście postanowiła wrócić do Polski. Asia, to podróżnik (mieszkała już w 4 krajach), artystyczna dusza (rysuje, pisze piosenki, gra na ukulele), łasuch (słodycze to jej słabość), a przede wszystkim bardzo pozytywnie zakręcona wariatka (jej obsesją są artykuły papiernicze)! Tak sama się przedstawia i nic dodać, nic ująć!

Ola

Ola ukończyła lingwistykę stosowaną na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. W tym roku postanowiła osiedlić się na stałe w naszym pięknym mieście i uczyć w The Dream. Lektorką jest od 3 lat, a robi to z wielką pasją i zaangażowaniem, co przekłada się na nieprzerwaną dawkę motywacji dla jej uczniów!

Filip

Bardzo towarzyski i pełen wdzięku lektor, którego uwielbiają wszystkie uczennice! W tym semestrze go z nami nie ma, ale już niedługo wróci!

Sam

Sam, to niezykle pozytywny człowiek, którego uczniowie wręcz uwielbiają! Prowadzi zajęcia z grupami na poziomie B1, B2 oraz C1. Zawsze pełen pozytynej energii, którą zaraża swoich podopiecznych. Sam do Polski przyjechał… za swoją dziewczyną i chyba mu się u nas spodobało!

Cullen

Cullen pochodzi ze słonecznej Arizony i możecie być pewni, że od razu zarazi Was pozytywną energią! W The Dream uczy zarówno dorosłych, jak i dzieci. W wolnych chwilach uwielbia wspinać się po skałkach i gotować, szczególnie Tajskie dania! Przed przyjazdem do Wrocławia, mieszkała w Berlinie i tam uczyła angielskiego uchodźców.

Agata

Uczy języka angielskiego od 6 lat – nie tylko z wykształcenia, ale przede wszystkim z pasji (jest wręcz pozytywnie zakręconą fanatyczką angielskiego!). W zgłębianiu tajników języka pomogły jej roczne podróże, a także pół roku spędzone w Liverpoolu, gdzie za dnia pracowała z native’ami, a wieczorami pełniła swoją powinność, niosąc wiedzę polsko-angielskim uczniom :)
W wolnych chwilach Agata to artystyczna dusza. Jest muzykiem i wokalistką, a także dumną posiadaczką  prze-puchatego kota brytyjskiego (jak przystało na lektorkę angielskiego!).

Marysia

Marysia, to magister lingwistyki stosowanej z kilkuletnim doświadczeniem w nauczaniu, oraz współautorka programu The Dream oraz The Dream Kids! Jako lektorka, jest osobą bardzo sumienną i nienagannie przygotowaną do każdych zajęć. Zaraża pozytywną energią i uśmiechem. Prywatnie uwielba podróżować i chodzić na koncerty do Filharmonii. Pewnie niewielu z Was o tym wie, ale Marysia jest również skrzypaczką!

Sully

Sully  to native speaker z Wielkiej Brytanii, certyfikowany nauczyciel TEFL (ang. Teaching English as a Foreign Language). Sully, to przede wszystkim, wielka osobowość i człowiek bardzo ciekawy świata i innych osób! Zajęcia prowadzi zawsze z wielką pasją i zaangażowaniem. Ucząc się w The Dream, będziecie pracować często na materiałach video, którym bohaterem jest właśnie Sully!