Placówki The Dream

 

Zajęcia w The Dream odbywają się w kilku lokalizacjach w różnych częściach Wrocławia. Zdajemy sobie sprawę, że w obecnych czasach, każdy z Was jest bardzo zabiegany, a dojazd z pracy do domu i z powrotem do centrum Wrocławia, może zająć bardzo dużo czasu. Co więcej, wielu naszych uczniów mieszka na obrzeżach miasta. Dlatego też oprócz naszej siedziby w centrum miasta, czyli przy ul. Ruskiej, prowadzimy zajęcia także w innych lokalizacjach. Jeżeli zaś po powrocie z pracy do domu myślicie już tylko o tym, żeby położyć się w łóżku, możecie skorzystać również z kursu języka angielskiego online!

Stare Miasto

Jedną z naszych lokalizacji jest siedziba przy ul. Ruskiej 2/7. Dojazd do centrum miasta jest możliwy właściwie z każdej części Wrocławia, więc jest to idealna lokalizacja dla osób poruszających się komunikacją miejską. Na ul. Ruskiej możecie skorzystać z dwóch pomieszczeń. W lokalu znajduje się również kuchnia dostępna również dla uczniów. Tutaj możecie przygotować sobie kawę lub herbatę oraz skorzystać z dystrybutora wody. W centrum miasta posiadamy również całkiem nową salę, przy ul. Kazimierza Wielkiego 9/203! Salę pięknie ozdobiła jedna z naszych lektorek, więc od teraz możecie uczyć się w towarzystwie… koali!

Dojazd – siedziba przy ul. Ruskiej

Dojazd – siedziba przy ul. Kazimierza Wielkiego

Język angielski na Psim Polu? Tylko z The Dream!

Dla mieszkańców dalekiej północy oraz północnego wschodu, organizujemy zajęcia na ul. Czernickiej 1. Tutaj mamy do dyspozycji 100 metrów otwartej przestrzeni, na której prowadzimy kurs angielskiego. Wielu rodziców zna to miejsce, ponieważ na ul. Czernickiej odbywa się większość naszych zajęć dla dzieci. W każdym semestrze na Psim Polu otwieramy również grupy dla dorosłych, o czym niewielu z Was wie! Dużym plusem tej lokalizacji jest możliwość zaparkowania tuż przy lokalu.

Dojazd – siedziba przy ul. Czernickiej

Kurs języka angielskiego dla dzieci i dorosłych na Sępolnie

Od lutego 2021 roku organizujemy również zajęcia na Sępolnie, a dokładnie na ul. Partyzantów 12b. Jeżeli mieszkacie na wschodzie Wrocławia, to zapisanie się na zajęcia na Sępolnie będzie najlepszym rozwiązaniem. Tak jak na ul. Czernickiej, również tutaj otwieramy w każdym semestrze grupy zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Przy lokalu znajduje się wiele miejsc parkingowych, a więc zapraszamy wszystkich miłośników czterech kółek!

Dojazd – siedziba przy ul. Partyzantów

Szczepin, czyli nauka angielskiego dla ceniących wygodę

Dla wszystkich mieszkańców zachodu Wrocławia, mamy bardzo przytulne pomieszczenie pry ul…. Zachodniej! Jeżeli mieszkacie w okolicach ul. Legnickiej, to najszybciej dotrzecie właśnie do tej lokalizacji. Wszyscy, którzy choć raz mieli zajęcia na ul. Zachodniej, zachwycają się wystrojem wnętrza i powiemy nieskromnie, że jest czym się zachwycać! Tutaj czekają na Was wygodne fotele, kanapa oraz w pełni wyposażona kuchnia. Ten lokal ten idealnie sprawdza się na zajęcia konwersacyjne dla wyższych poziomów. Na wyposażeniu mamy również projektor, a więc jeszcze przyjemniej będzie Wam się oglądało filmiki z naszego autorskiego programu!

Południe Wrocławia czeka na język angielski!

Mieszkańcy południa Wrocławia zastanawiają się pewnie: a co z nami?! A więc mamy dla Was niemałą niespodziankę! W 2022 roku będziemy organizować zajęcia z języka angielskiego na Tarnogaju oraz na Jagodnie! Szczegóły wkrótce!