[Stan na 27.07.2020] Wciąż mamy wolne miejsca!

Kolejne grupy ruszają już od pierwszego tygodnia sierpnia!

Uwaga! Wiemy o tym, że w wakacje każdy lubi wyjechać na kilka dni na urlop. Dlatego bierzemy to pod uwagę i zajęcia, na których Was nie będzie, będziecie mogli za darmo odrobić w innej grupie :) 

Przed rozpoczęciem kursu

Oferujemy darmową rozmowę poziomującą sprawdzającą Waszą wiedzę, dlatego nie ma problemu, jeśli nie jesteście w stanie go określić :)  Organizujemy kursy na każdym poziomie zaawansowania!

Wakacyjny kurs języka angielskiego | Rodzaj zajęć

W The Dream podczas wakacyjnego kursu zajęcia odbywają się raz lub dwa razy w tygodniu w grupach maksymalnie 4-osobowych i trwają 1,5 godziny zegarowej. Zajęcia oparte są o autorski program nauczania, który skupia się na praktyce – nauce mówienia oraz ułatwieniu komunikacji.

Lokalizacja

Zajęcia odbywają się przy ulicy Kazimierza Wielkiego 9/206 (tuż przy kinie Nowe Horyzonty) oraz przy ul. Zachodniej. W piękne słoneczne dni zajęcia odbywają się również w parku :)

Cennik

W zależności od poziomu zaawansowania, zajęcia odbywają się z native speakerem lub polskim lektorem. Istnieje możliwość płatności ratalnej :)

Kontakt

Z dodatkowymi pytaniami lub zgłoszeniami na kurs w naszej szkole zapraszamy do kontaktu pod numerem 533 787 244, bądź na wroclaw.thedream@gmail.com. Więcej informacji w zakładce kontakt! :)