Zajęcia z języka angielskiego dla dzieci | The Dream Kids

Zajęcia z języka angielskiego dla dzieci we Wrocławiu – do pracy z przedszkolakami oraz uczniami szkół podstawowych podchodzimy w szczególny sposób – chcemy zarazić ich miłością i pasją do języka już od najmłodszych lat oraz pokazać, że nauka może być kojarzona z przyjemną atmosferą i zabawą.  

 

Sposób prowadzenia zajęć

Zajęcia odbywają się w grupach maksymalne 4-osobowych lub indywidualnie. Tak kameralny charakter zajęć pozwala na dostosowanie się do indywidualnych potrzeb każdego dziecka oraz gwarantuje szybkie postępy w nauce. Wierzymy, że nauka języka angielskiego poprzez zabawę jest możliwa i przynosi duże efekty.

Zajęcia odbywają się raz lub dwa razy w tygodniu po 30, 45 lub 60 minut, w zależności od wieku i potrzeb Najmłodszych.

 

Kadra

Nasza kadra lektorska składa się z młodych, energicznych i kreatywnych nauczycieli, mających duże doświadczenie w nauczaniu najmłodszych. Zajęcia mogą być prowadzone przez polskich lektorów, jak i również native speakerów – wybór należy do Państwa jako Rodziców, w zależności od wieku i potrzeb Pociechy :)

 

Program

Nasi lektorzy sami tworzą zróżnicowane materiały wykorzystywane podczas zajęć, a gry ruchowe, śpiew, rysunek, zabawa w teatr i dialogi to tylko niektóre z metod dydaktycznych wykorzystywanych podczas zajęć z Najmłodszymi.

Wierzymy również, że to my jako dorośli powinniśmy uczyć się od dzieci pomysłowości i kreatywności, dlatego podczas zajęć pragniemy, aby to One brały czynny udział w zajęciach!

{Teatrzyk The Dream} – uczniowie sami tworzą dialogi oraz scenki sytuacyjne z życia codziennego, a następnie odgrywają w nich wybrane role.

{Stwórz swojego bohatera!} – przez cały okres trwania kursu uczniowie tworzą swojego bohatera, który pomaga im w nauce i oswaja z obcym językiem.

{Warsztaty kulinarne Małych Marzycieli} – to najlepsza metoda pozwalająca na zapoznanie się ze słownictwem kulinarnym. Uczniowie sami uczestniczą w procesie gotowania!

  

Lekcje pokazowe we wrocławskich przedszkolach 

Kilka razy do roku organizujemy darmowe lekcje pokazowe oraz spotkania informacyjne we wrocławskich przedszkolach i szkołach podstawowych dla dzieci i rodziców.

Jeśli są Państwo zainteresowani darmową lekcją próbną w przedszkolu lub szkole podstawowej, zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia terminu.

 

Kontakt

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszą ofertą i zapisać swoja pociechę na zajęcia prosimy o kontakt:

533 787 244 lub wroclaw..thedream@gmail.com

 

Zapraszamy również do zakładki kontakt, gdzie znajdziecie więcej informacji : )