The Dream Kids

Zajęcia odbywają się w grupach maksymalne 7-osobowychTak kameralny charakter zajęć pozwala na dostosowanie się do indywidualnych potrzeb każdego dziecka oraz gwarantuje szybkie postępy w nauce. Wierzymy, że nauka języka angielskiego poprzez zabawę jest możliwa i przynosi duże efekty. Nasze zajęcia oparte są programie autorskim. Bazujemy na grach ruchowych, muzyce,  scenkach teatralnych i dialogach :) Zajęcia odbywają się raz lub dwa razy w tygodniu po 30 lub 45 minut, w zależności od wieku i potrzeb Najmłodszych. Zajęcia mogą być prowadzone przez polskich lektorów, jak i również native speakerów – wybór należy do Państwa jako Rodziców :)

 

Program

Gry ruchowe, śpiew, rysunek, zabawa w teatr i dialogi to metody dydaktyczne wykorzystywane przez naszych lektorów podczas lekcji z dziećmi. Wierzymy również, że to my jako dorośli powinniśmy uczyć się od dzieci pomysłowości i kreatywności, dlatego podczas zajęć pragniemy, aby to One brały czynny udział w zajęciach! Gramatyka jest tłumaczona oraz praktykowana poprzez gry i zabawy, często z wykorzystaniem instrumentów muzycznych takich jak grzechotki, ukulele czy cymbałki Każda lekcja oparta jest na autorskiej historii zainspirowanej przygodami Koali w Krainie 7 Jezior. Bohaterami zajęć są australijskie zwierzęta które poznają świat. Dzieci nie tylko uczą się angielskiego ale też wiedzy o świecie. Każde dziecko dostaje od nas firmowy segregator i po każdych zajęciach otrzymuje kartkę z kluczowymi wyrażeniami z dialogów przetłumaczonymi na język polski oraz słowa piosenki na naukę słówek! 

Kontakt

Od nowego semestru będziecie mogli zapisać się na kurs już w 3 lokalizacjach! Pozostaniemy na Psim Polu, przy ul. Czernickiej 1, wrócimy na ul. Partyzantów 12b i będziemy mieli nową lokalizacją na ul. Ojców Oblatów 1! Jeżeli chcecie zapisać się na kurs w The Dream – napiszcie maila z informacją jakie dni i godziny Wam odpowiadają, a my na pewno znajdziemy dla Was odpowiednią grupę! Wciąż mamy kilka wolnych miejsc i terminów :)

wroclaw.thedream@gmail.com 

533 787 244