Grupy wiekowe w The Dream

 

Często pytacie nas, w jakim wieku będą osoby w Waszej grupie. Często zaznaczacie, że chcecie zapisać się do grupy dla dorosłych. Odpowiadając więc na powyższe pytanie, chcielibyśmy zaznaczyć, że portal The Dream dotyczy tylko zajęć dla dorosłych. Dla dzieci mamy przeznaczoną osobną stronę internetową, którą można znaleźć pod adresem thedreamkids.pl i tam znajdziecie wszystkie informacje odnośnie zajęć dla najmłodszych. Jeżeli zaś chodzi o rozróżnienie grup wiekowych dla dorosłych, to również, w miarę możliwości, staramy się dzielić grupy na: młodzież, studentów oraz dorosłych 30+. Poniżej znajdą Państwo informacje związane z nauką angielskiego dla tych grup.

Szkoła języka angielskiego dla dzieci, czyli The Dream Kids

Tak jak wspomnieliśmy powyżej, dla najmłodszych stworzyliśmy osobną markę, czyli The Dream Kids. Angielski dla dzieci oraz informacje dotyczące tych kursów znajdą Państwo na stronie thedreamkids.pl.

Kurs języka angielskiego dla młodzieży

W The Dream otwieramy zawsze kilka grup dla młodzieży licealnej. Nastolatkowie w wieku od 14 do 18 lat mają często różne poziomy zaawansowania, dlatego pierwszym kryterium doboru do grupy jest właśnie na jakim poziomie jest język angielski z uczniów. Tematy zajęć dla młodzieży są oczywiście zgodne z zainteresowaniami nastolatków. Jeżeli zaś chodzi o przygotowanie do egzaminów oraz matury z języka angielskiego, zapraszamy do skorzystania z oferty zajęć indywidualnych.

Język angielski dla studentów

Studenci w The Dream stanowią dość dużą grupę, dlatego też wiele z naszych grup można nazwać „studenckimi”. Oczywiście, zapraszamy również osoby młodsze oraz absolwentów, a także osoby, które aktualnie nie studiują. Pojęcie grupy studenckiej dotyczy bardziej stanu ducha niż wieku! A więc każdy, kto czuje się młody duchem (albo chciałby się odmłodzić), dobrze się tutaj odnajdzie.

Nauka angielskiego dla dorosłych

Jeżeli martwicie się, że w Waszej grupie będą sami „młodzi” i ciężko będzie za nimi nadążyć, a Wy potrzebujecie więcej czasu żeby się rozkręcić, to grupa 30+ będzie dla Was idealna! Wiadomo, że z wiekem coraz ciężej przychodzi nam nauka i czasem kurs języka angielskiego jest po prostu okazją na wyjście i spotkanie ze znajomymi. Kiedy więc chcecie potraktować naukę bardziej na luzie, napiszcie nam o tym w mailu, a my weźmiemy to pod uwagę przy doborze grupy!