Semestralny kurs angielskiego Wrocław – semestr letni ’20

Kurs semestralny w The Dream trwa od 24 lutego 2020 do 12 czerwca 2020 : )

 

Mamy dla Was ostatnie 3 wolne miejsca na zajęcia grupowe! Semestr ruszył w tamtym tygodniu, ale wciąż można się dopisać A oto grupy, w których zostało ostatnie wolne miejsce:

Pn o 16:30 | Poziom B1/B2
Śr o 16:15 | Poziom A2
Czw o 19:00 | Poziom A2/B1

Przypominamy też o naszej promocji dla przyjaciół! Jeżeli zbierzecie paczkę znajomych i sami stworzycie 4-osobową grupę, każdy z Was otrzyma 25% zniżki! A po zebraniu chętnej grupy, wystarczy że wspólnie ustalimy terminy zajęć i kurs może ruszać.

 

Jeżeli chcecie się zapisać jeszcze na ten semestr, piszcie na adres: wroclaw.thedream@gmail.com z informacją jakie dni i godziny zajęć Wam pasują i na jakim jesteście poziomie!

Otwieramy również zapisy na zajęcia indywidualne przez Skype. Do wyboru macie wiele terminów. Jeżeli chcecie zapisać się na kurs, zajrzyjcie tutaj i napiszcie nam jaki poziom Was interesuje, a także w jakie dni i w jakich przedziałach godzinowych będziecie dyspozycyjni!

Zajęcia stacjonarne będą się odbywać 1 lub 2 razy w tygodniu po 1,5 godziny zegarowej, od poniedziałku do soboty. Zaczynamy o 8 rano (oprócz soboty) a kończymy o 21.:30, więc chyba każdy znajdzie coś dla siebie :)

Grupy będą na każdym poziomie zaawansowania, od tych całkowicie początkujących, do poziomu C1. W przypadku grup początkujących, zajęcia prowadzone są przez lektora polskiego, a w grupach na poziomie A2 oraz bardziej zaawansowanych można dołączyć do grupy prowadzonej przez native speakera. Grupy są oczywiście maksymalnie 4-osobowe!

W nadchodzącym semestrze czeka na Was również wyjazd integracyjny <3

Cennik znajdziecie w tej zakładce

Jeżeli chcecie się uczyć w gronie znajomych i macie gotową 4 – osobową grupę na takim samym poziomie, już na starcie każdy z Was otrzyma 25 % zniżki od ceny podstawowej!

Jeżeli chcecie zapisać się na kurs, napiszcie jaki poziom Was interesuje, a także w jakie dni i w jakich przedziałach godzinowych będziecie mogli uczęszczać na zajęcia, a my na pewno znajdziemy dla Was odpowiednią grupę! Piszcie na adres: wroclaw.thedream@gmail.com, a w przypadku jakichkolwiek pytań jesteśmy dostępni pod numerem telefonu: 533 787 244!

U nas nigdy nie jest nudno! 😉 Do zobaczenia w The Dream!