Kurs wakacyjny

Kurs semestralny 

Zniżki

Zapraszamy do skorzystania ze zniżki dla znajomych!

Jeżeli masz paczkę znajomych, z którą chciałbyś lub chciałabyś zapisać się na kurs, stworzymy grupę tylko i wyłącznie dla Was! Wystarczy, że uzgodnicie dni i godziny zajęć, które Wam pasują i kurs możecie rozpocząć w każdym momencie!

Co więcej, będziecie traktowani tak, jak uczniowie indywidualni. Co to oznacza? Jeżeli nie będziecie w stanie przyjść na zajęcia, wystarczy, że powiadomicie nas o tym fakcie 24 godziny przed planowaną lekcją i wspólnie z lektorem ustalicie inny termin na odrabianie.

Ale to nie wszystko!

Za stworzenie własnej, 5-osobowej grupy, każdy z Was otrzyma 20% zniżki. A jak nie chcesz się podzielić ze znajomymi, to możesz zgarnąć darmowy kurs dla siebie, a oni zapłacą normalną cenę…

Jeżeli chcecie skorzystać z tej opcji, napiszcie do nas na adres: wroclaw.thedream@gmail.com, w tytule maila wpisując “własna grupa”. Zapraszamy do udziału w kursie letnim, który rusza już w połowie czerwca 2021!

Płatności

W tytule płatności prosimy o wpisanie: imienia i nazwiska ucznia, rodzaju kursu, raty [jeśli dotyczy] oraz numeru faktury [jeśli dotyczy].

Nr konta

37 1140 2004 0000 3402 7852 6465

Dane do przelewu

The Dream English Spot
ul. Zachodnia 50/16
53-622 Wrocław