Oto opinie naszych uczniów o szkole The Dream!

Najlepsza szkoła z jaką się spotkałam. Profesjonalne podejście, miła, domowa atmosfera a co najważniejsze indywidualne podejście do kursanta i jego oczekiwań. Zajęcia prowadzone są w małych grupach co jest dodatkowym plusem.
Sylwia

Polecam szkołę The Dream każdemu kto boi się mówić w obcym języku oraz chce zrobić realne postępy w nauce. Zajęcia są prowadzone w fajny sposób, czujesz się jakbyś był na spotkaniu ze znajomymi! Na pewno skorzystam jeszcze raz :)
Ola Z.

Bardzo polecam tę szkołę. Zajecia w małych grupach w bardzo miłej atmosferze zarówno stacjonarnie jak i online :)
Alex Cooper

Ze względu na małe grupy i świetne prowadzenie lekcji przez nauczyciela (native speaker) w swobodny sposób, to super miejsce, aby zdobyć pewność siebie w mówieniu po angielsku, osłuchaniu się oraz poznaniu zasad gramatycznych w praktyce. Super, że głównie przykładana jest waga do prowadzenia konwersacji :)
Monika

Po jednym semestrze w szkole The Dream bez wahania oceniam ją jako fantastyczne miejsce do nauki angielskiego. Zajęcia w małych grupach zapewniają możliwość swobodnej, otwartej komunikacji. Autorski, bardzo ciekawy program nauczania przygotowany przez szkołę sprawia, że nie sposób nudzić się podczas lekcji oraz jest doskonałym punktem wyjścia do dyskusji. Wysoka jakość zajęć wynika także, a może przede wszystkim, z zaangażowania i doskonałego podejścia lektora, który potrafi dostosować sposób nauczania do uczniów, sprawiając, że na zajęcia przychodzi się z prawdziwą przyjemnością. Serdecznie polecam!
Dorota

Zdecydowanie polecam szkołę! Bardzo przyjazna atmosfera, fajne godziny zajęć. Szkoła stawia na rozmowy, co pozwala przełamać wiele lęków:) polecam na każdym poziomie !
Małgorzata T.

Zajęcia w centrum miasta, w bardzo małej grupie jak na grupowe zajęcia (max 5 osób). Zajęcia z native spikerem (Sam) są super interesujące. Na zajęciach zawsze poruszany jest jakiś krótki temat z gramatyki a później tylko niekończące się rozmowy na tematy na czasie, a nie trupy wyciągane z książek sprzed 10 lat. Sam i cała rozgadana grupa z poziomu C1 sprawia, że na te zajęcia czeka się cały tydzień! Polecam każdemu kto chce zacząć rozmawiać, albo przekonać się, że jednak zawsze potrafił. Atmosfera sprawia, że tutaj nie da się siedzieć nic nie mówiąc!
Ewa