Najlepsza szkoła z jaką się spotkałam. Profesjonalne podejście, miła, domowa atmosfera a co najważniejsze indywidualne podejście do kursanta i jego oczekiwań. Zajęcia prowadzone są w małych grupach co jest dodatkowym plusem.
Sylwia

Polecam szkołę The Dream każdemu kto boi się mówić w obcym języku oraz chce zrobić realne postępy w nauce. Zajęcia są prowadzone w fajny sposób, czujesz się jakbyś był na spotkaniu ze znajomymi! Na pewno skorzystam jeszcze raz :)
Ola Z.

Zdecydowanie polecam szkołę! Bardzo przyjazna atmosfera, fajne godziny zajęć. Szkoła stawia na rozmowy, co pozwala przełamać wiele lęków:) polecam na każdym poziomie !
Małgorzata T.

Po jednym semestrze w szkole The Dream bez wahania oceniam ją jako fantastyczne miejsce do nauki angielskiego. Zajęcia w małych grupach zapewniają możliwość swobodnej, otwartej komunikacji. Autorski, bardzo ciekawy program nauczania przygotowany przez szkołę sprawia, że nie sposób nudzić się podczas lekcji oraz jest doskonałym punktem wyjścia do dyskusji. Wysoka jakość zajęć wynika także, a może przede wszystkim, z zaangażowania i doskonałego podejścia lektora, który potrafi dostosować sposób nauczania do uczniów, sprawiając, że na zajęcia przychodzi się z prawdziwą przyjemnością. Serdecznie polecam!
Dorota

Bardzo polecam tę szkołę. Zajecia w małych grupach w bardzo miłej atmosferze zarówno stacjonarnie jak i online :)
Alex Cooper

Facebook
YouTube
Instagram