;

Komunikacja przede wszystkim

The Dream to szkoła, która powstała z miłości do języka angielskiego. Do każdego z naszych uczniów podchodzimy indywidualnie, a w efektywnej nauce pomagają wykwalifikowani lektorzy, native speakerzy, oraz nauka w małych grupkach.

Jako szkoła językowa The Dream we Wrocławiu oferujemy swoim klientom kursy dostosowane do ich potrzeb oraz umiejętności językowych. Personalizując zajęcia, kładziemy nacisk na naukę swobodnego mówienia, tak, aby kursanci po zakończonej nauce swobodnie posługiwali się językiem angielskim w codziennych sytuacjach. Pracujemy na autorskim programie, który opiera się na materiałach video, audio oraz tekstach, a wszystkie te pomoce naukowe zostały stworzone przez naszą kadrę. Zajęcia w The Dream odbywają się w małych, maksymalnie 5-osobowych grupach, dzięki czemu kursanci czują się swobodnie i szybko robią postępy.

Lektorzy pracujący w naszej szkole są osobami z dużym doświadczeniem w nauczaniu. W The Dream oprócz lektorów pochodzących z Polski, uczą także native speakerzy z Wielkiej Brytanii USA i Australii. Dzięki nim będziecie mogli zrobić jeszcze większe postępy, oswajając się z akcentem rodzimych użytkowników języka angielskiego.

Z wszystkich krajów anglojęzycznych, najbliższa naszej filozofii jest Australia. Wyjeżdżacie na urlop na 2 tygodnie? No worries, będziecie mogli je odrobić bezpłatnie w innej grupie. Zawsze na pierwszym miejscu stawiamy dobro naszych uczniów. Chcemy, żebyśmy wyszli z The Dream zadowoleni, bo zadowolony klient to najlepsza reklama szkoły. Chcecie zmienić lektora? Nie ma żadnego problemu. Naszą szkołę cechuje indywidualne podejście do uczniów, swobodna atmosfera oraz wiele ciekawych konwersacji na życiowe tematy. Skupiamy się głównie na mówieniu i naszym celem jest zawsze przełamywanie barier każdego z Was. Dlatego też w naszym programie i całej identyfikacji wizualnej The Dream znajdziecie wiele elementów Australijskich! 🐨